אודות הישיבה

ישיבת 'תורה בציון' שמה לה למטרה חינוכו של בן תורה, נעים הליכות, תלמיד חכם, הרואה שליחות ואתגר ב'קירוב לבבות' לתורה.

בראש הישיבה עומד מורינו הרב נחום נרי-ה שליט"א , והישיבה רואה את עצמה מחויבת להגשמת דרכו הרוחנית והחינוכית של אביו, מורינו הרב משה צבי נרי-ה זצ"ל, ראש ישיבות בני עקיבא, מייסדה של ישיבת כפר הרוא"ה ומקים עולה של תורה בארץ ישראל.

הישיבה שמה דגש על לימוד תורה בעומק, פיתוח הלמדנות, מאור פנים, וחיבור עמוק לציבוריות הישראלית והיהודית. בעקבותיו של הרב משה צבי נרי-ה זצ"ל, ישיבת תורה בציון חרטה על דגלה את 'בקשת' הקדושה בכל אופניה, קדושת ארץ ישראל, קדושת אהבת ישראל, וקדושת התורה.

אהבת ארץ ישראל - ישיבת 'תורה בציון' היא ישיבת הסדר מן המניין. הישיבה ממוקמת בישוב אפרת שבגוש עציון, שם היא מהווה מוקד של לימוד תורה ובית ועד לחכמים. סדרי הלימוד בבית המדרש מתמקדים בהנחלת יסודות הלמדנות וביסוסם בעומק ובהיקף. במסגרת השיעורים חותרים, ראש הישיבה ומגידי השיעורים, להסברת סוגיות התלמוד, מתוך חיבור לשאלות מעשיות הנוגעות למבוכות הדור.

אהבת התורה - עיקרון מנחה בגישה החינוכית של ישיבת 'תורה בציון' הוא מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. בעבור תלמידי הישיבה ורבניה, דברי המשנה באבות 'עשה לך רב וקנה לך חבר' הם הוראת חכמים שיש לקיימה כפשוטה. תלמידי הישיבה מלווים באופן אישי על ידי הרמי"ם המנחים אותם מתוך היכרות עמוקה ויומיומית. הישיבה מאמינה שהיחס האישי הכרחי ליצירתו של תלמיד חכם בריא בנפשו וברוחו.

אהבת ישראל - ישיבת תורה בציון נושאת בעוז את דגל 'קירוב לבבות' שהוא חלק חיוני ומרכזי בחיי הישיבה, בגישתה החינוכית, ובהווי תלמידיה. שערי הישיבה פתוחים לכל הצמאים ללמוד תורת ה', והישיבה משמשת בית ללימוד תורה בעבור בעלי רקעים שונים, צברים ובני חו"ל, חסידים ומתנגדים, בני כל העדות .

tiffany and co tiffany jewellery tiffany jewellery uk