מסגרות לימוד

בישיבת תורה בציון מספר מסלולי לימוד, ישיבת הסדר, כולל אברכים, תוכניות לבני חו"ל.

כולל האברכים מקבל לשורותיו אברכים מצוינים בעלי שאיפה לגדול ולהעמיק בתורה, אכפתיים ובעלי תודעת שליחות. מטרתו של הכולל היא הכשרת אליטה של תלמידי חכמים ובני תורה החפצים ומחויבים לשאת בעול הציבור. תוכנית הלימוד בכולל היא תובענית ומקיפה ומטרתה הכשרת מנהיגות תורנית צעירה לקהילות, בתי ספר, מוסדות חינוך וישיבות בארץ ובחוץ לארץ. חלק מאברכי הכולל משתתפים בהדרכת תלמידי הישיבה, ואף נוטלים חלק מרכזי בליווי והנחיית תלמידי הישיבה בצעדיהם הראשונים בעולם התורה והישיבות.

ישיבת ההסדר תורה בציון פונה לבוגרי ישיבות תיכוניות ותיכונים דתיים מכל הארץ המעוניינים בלימוד תורה לשמה, מתוך חיבור עמוק לציבוריות הישראלית. תלמידי הישיבה מלווים באופן צמוד על ידי הרמי"ם וצוות הישיבה, במהלך לימודיהם בישיבה, בשירותם הצבאי ועם סיום הלימודים. הישיבה מתמקדת במתן מענה פרטני בלימוד ובייעוץ, המותאמים לצרכיו וליכולותיו של התלמיד. דרכם החינוכית של רבני הישיבה מבוססת על העיקרון ש'אין דבר העומד בפני הרצון' ולפיכך הישיבה מחפשת תלמידים חדורי מוטיבציה ושאיפות "לתקן עולם במרץ".

התלמידים בכל מסגרות הלימוד מהווים חלק מ'בית הועד לתורה' של ישיבת 'תורה בציון' והם מהווים חבורה אורגנית וייחודית, אכפתית ושורשית , ששאיפתה ותכליתה לגדול בתורה מתוך מחויבות לעתידו של עם ישראל.

tiffany and co tiffany jewellery tiffany jewellery uk